Menu

Wycieczka do Energylandii

16 września 2017 - wycieczki jednodniowe
Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

Pewnego ciepłego czerwcowego poranka wsiedliśmy do autokaru, który zabrał nas do raju. Tak śmiało można nazwać Park Rozrywki w Zatorze, tak zwaną Energylandię. Naszą wycieczkę szkolną zaplanowała nasza Pani wraz z rodzicami. Do końca nie wiedzieliśmy, gdzie jedziemy. Obstawialiśmy jakieś nudne zwiedzanie, a tu takie zaskoczenie – wycieczka do Energylandii. Kiedy dojechaliśmy na miejsce nikt z nas nie wiedział o co chodzi. Chłopaki stwierdzili, że to jakieś miasteczko, może Western City.

Super atrakcje!

Kiedy przekroczyliśmy bramę parku i w końcu zrozumieliśmy, co, gdzie i jak, nasze miny mówiły same za siebie. Mieliśmy oczy i buzie szeroko otwarte ze zdumienia, staliśmy jak posągi nie wierząc w to, co się dzieje. Pani szybko pobudziła nas do życia. Przypomniała nam, że czas naszej wycieczki szkolnej do Energylandii jest ograniczony i jeśli będziemy tak stać bez ruchu, bezpowrotnie przepadną nam wyjątkowe atrakcje, które oferuje grupom szkolnym Energylandia. Wszyscy chcieliśmy pobiec jak najszybciej w kierunku karuzel, jednak najpierw czekały nas pokazy edukacyjne, jak się później okazało nie mniej ciekawe, bo z wykorzystaniem najnowszych technologii. Pyramid Illusion to kino 7D, które dostarczyło nam fantastycznych emocji, a pokazy edukacyjne w Coloseo i Egypt Teatr były niesamowite. W ogóle czuliśmy się w Energylandii, jak w bajce. Spędziliśmy razem niezapomniane chwile, korzystaliśmy z wszelkich możliwych atrakcji, a jest ich tam całe mnóstwo.

Najlepsza wycieczka szkolna

Śmiało można powiedzieć, że Energylandia nie tylko bawi, ale również edukuje. Bardzo miło spędziliśmy czas w szwajcarskiej wiosce i wiosce Wikingów. Wycieczka szkolna do Energylandii to spełnienie marzeń dla każdego ucznia. Jeśli więc chcecie, by wasi uczniowie świetnie się bawili, zabierzcie je do najlepszego w Polsce parku rozrywki. Przewodnik nie jest potrzebny. Na terenie Parku zjedliśmy przepyszny obiad, a ponieważ było gorąco spędziliśmy chwilę w boskim Water Parku. Żal nam było wracać do domu, tak dobrze się tu bawiliśmy. Ciężko będzie przebić tę wycieczkę szkolną, ale nasza wychowawczyni obiecała, że za rok spróbuje to zrobić, a jeśli się nie uda to wracamy do Zatoru.

3 myśli nt. „Wycieczka do Energylandii

swanboloo

wWycieczki do energylandii

Odpowiedz
rychu

Uwielbiam to mijesce

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *